Educational portal Donetsk region

 
Authorization


remember me


 




8 клас

Шановні діти!

Запрошуємо вас поринути у світ цікавої хімії! Заняття в нашій школі - це шанс відкрити для себе красу цієї чудової науки, яка супроводжує нас в повсякденному житті!
Для успішних занять важливим є бажання, ніж глибоке знання шкільної програми!

Шановні батьки!

Ми не репетитори для ваших дітей і не виправляємо їх шкільні оцінки! Ця школа продовжує традиції залучення школярів до азів наук.
Ми просимо вас не позбавляти дітей радості самостійного (не завжди швидкого) інтелектуального пошуку.
Сайт нашої школи, сподіваємося, допоможе вам переконатися в тому, що в Інтернеті є чимало повчального, корисного й цікавого.

Шановні колеги!

Ми разом працюємо для наших дітей. Ми раді будь-якій співпраці. Ви можете як порадити займатися у нас кільком вашим учням окремо, так і організувати заняття групи у формі «колективного учня». Нам буде приємно, якщо надані матеріали стануть у пригоді. Ви можете вільно використовувати завдання цього сайта в некомерційних освітніх цілях.

 

 

УВАГА!

Консультації будуть проходити в режимі SKYPE в П’ЯТНИЦЮ 14 червня 2013 року:

Для учнів 8 класу 12.00-14.00

Логін lsh20132014

 

Літня школа. Відділення "Хімія". Завантажити лист>>>

 

Правила виконання та оформлення робіт. Завантажити>>>

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ

8 клас

 

 
Дата Зміст роботи ПІП викладача
10.06 Основні класи неорганічних сполук Оксиди, їх склад, назви. Кислоти, їх склад, назви. Солі (середні), їх склад, назви. Основи, їх склад, назви.
Фізичні та хімічні властивості оксидів: взаємодія з водою, кислотами, лугами іншими оксидами. Класифiкація оксидів. Оксиди в природі. Використання оксидів. Фізичні та хімічні властивості кислот: дія на індикатори, взаємодія з металами, основними оксидами та основами, солями. Класифiкація кислот. Поняття про ряд активності металів. Реакції заміщення й обміну.
Борисова К.В.
11.06 Фізичні властивості основ. Класифікація основ. Хімічні властивості лугів: дія на індикатори, взаємодія з кислотами, кислотними оксидами, солями. Реакція нейтралізації. Розкладання нерозчинних основ під час нагрiвання. Поняття про амфотерні гідроксиди.
Генетичні зв’язки між класами неорганічних сполук.
Розрахункові задачі:
Розрахунки за хімічними рівняннями маси, об’єму, кількості речовини реагентів та продуктів реакцій.
Борисова К.В.
12.06 Періодичний закон і перiодична система хiмічних елементів Д. І. Менделєєва. Будова атома Історичні відомості про спроби класифiкації хiмічних елементів. Поняття про лужні, інертні елементи, галогени. Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва
Будова атома: ядро і електронна оболонка. Склад атомних ядер (протони і нейтрони). Протонне число. Нуклонне число. Сучасне формулювання періодичного закону. Ізотопи (стабільні та радіоактивні).
Рубльова Л.І.
13.06 Будова електронних оболонок атомів хiмічних елементів. Поняття про радіус атома. Стан електронів у атомі. Енергетичні рівні та підрівні. Структура періодичної системи.
Взаємозв’язок між розмiщенням елементів у перiодичній системі та властивостями хімічних елементів, простих речовин, сполук елементів з Гідрогеном та Оксигеном. Характеристика хiмічних елементів малих періодів за їх місцем у періодичній системі та будовою атома.
Рубльова Л.І.
14.06 Хімічний зв’язок і будова речовини Електронна природа хiмічного зв’язку. Поняття про електронегативність елементів. Ковалентний зв’язок, його види — полярний і неполярний. Утворення ковалентного неполярного зв’язку. Утворення ковалентного полярного зв’язку. Електронні формули молекул речовин.
Кристалічні ґратки. Атомні, молекулярні та йонні кристали. Залежність фiзичних властивостей речовин від типів кристалічних ґраток.
Бєляєва О.О.
15.06 Йонний зв’язок.
Ступінь окиснення. Визначення ступеня окиснення атома елемента за хімічною формулою сполуки. Складання формули сполуки за відомими ступенями окиснення атомів елементів.
Бєляєва О.О.